123

Меркель не знайшла спільної мови з Путіним через гомофобію


Федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель прийшла до висновку, що не зможе знайти спільну мову з президентом РФ Володимиром Путіним, після того, як він поділився з нею своїми думками про права ЛГБТ-спільноти.

Меркель не знайшла спільної мови з Путіним через гомофобію

Як пише The Sunday Times, саме після цього Меркель вирішила змінити тактику щодо Росії.

Джерела британського видання розповіли, що під час однієї з численних розмов між лідерами двох країн Путін почав демонструвати Меркель свої погляди на моральне розкладання Заходу і сказав, що ніщо так не демонструє "занепад цінностей", як права, якими на Заході наділили гомосексуальних людей. При цьому видання не уточнює, коли саме відбулася подібна розмова між лідерами двох країн.

Після цього канцлер переконалася, що для російського президента характерне ультраконсервативне мислення, яке підтримує його оточення і яке засноване на вірі в те, що російська система цінностей перевершує західну і несумісна з нею, сказали The Sunday Times невідомі джерела. За його словами, Меркель зрозуміла, що "з Путіним можна мати справу тільки на його власних умовах, що неприйнятно і неможливо".

Нагадаємо, Ангела Меркель не визнає рівність шлюбу та одностатевих цивільних союзів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти