486

Міська голова Рави-Руської занепокоєна обранням у Польщі мера гея


Меркиня містечка у Львівській області - Рава-Руська, з населенням понад 8 тисяч людей, висловила стурбованість тим, що у Польщі на виборах міського голови Слупська перемогу здобув відкритий ЛГБТ-активіст Роберт Б'єдронь.

Міська голова Рави-Руської занепокоєна обранням у Польщі мера гея

Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі.

35-річна Ірина Верещук, яка днями святкувала день народження, написала про те, що у місто, яким вона керує, навідувалися гості з Польщі і розповідали про те, як у них проходили місцеві вибори.

«Розповідали про те, що вперше в них вибрали мера - представника нетрадиційної орієнтації, який не побоявся відкрито заявити, що він - гей і переміг в католицькій Польщі», - написала Верещук.

Вона додала, що її така тенденція «лякає». За її словами, «мери геї все ближче і ближче…».

«Є ще свінгери, трансвестити, прости Господи», - написала очільниця міста Рава-Руська.

У коментарях до свого посту, жінка пояснила, що вона не виступає проти «сексуальної орієнтації», а проти її публічного розголошення: «Мені абсолютно байдуже, яка сексуальна орієнтація, колір шкіри, релігія тощо. Я просто проти того, щоб гомосексуалізм виставлявся на показ, хтось в ньому зізнавався чи намагався приховати це. Як християнка католицького обряду, підтримую позицію церкви з цього питання».

Верещук була активною учасницею Євромайдану. Чиновниця балотувалась у народні депутатки по округу, де переміг сотник Володимир Парасюк.

Нагадаємо, що відкритий гей Роберт Б'єдронь переміг на виборах польського міста Слупськ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти