648

Начальник київської обласної міліції навів би порядок під час показу фільму на ЛГБТ-тематику


Про це колишній заступник командира полку батальйону «Азов» Вадим Троян, а тепер очільник міліції у Київській області сказав виданню «Kyiv Post».

Начальник київської обласної міліції навів би порядок під час показу фільму на ЛГБТ-тематику

Наприкінці жовтня Вадим Троян, який брав участь у військових діях в зоні АТО як заступник командира батальйону «Азов», був назначений начальником ГУМВС України у Київській області.

Деякі західні і російські ЗМІ написали, що шефом обласної міліції призначили «право-радикального екстреміста».

З травня по жовтень Троян був заступником командира батальйону «Азов». Цікаво, що батальйон в якості символа використовує знак Вольфсангель, який свого часу використовували нацисти Третього рейху. Члени батальйону виправдовують наявність цього знаку тим, що він позначає «єдину націю».

В дні, коли Вадим Троян був назначений начальником київської обласної міліції, в Києві відбулись гомофобні напади під час показів фільмів в рамках проведення кінофестивалю «Молодість».

Начальник ГУМВС України у Київській області Троян не має повноважень щодо керування міліцією у самій столиці, але на запитання «Kyiv Post» про те, чи захистив би він показ фільму на ЛГБТ-тематику, міліціонер відповів, що захистив би.

«Я би забезпечив порядок», - відповів Троян.

Нагадаємо, що радник Авакова назвав гомофобію мотивом підпалу «Жовтня» і закликав до сексуальної терпимості.

Начальник Головного управління МВС України в Києві Олександр Терещук повідомляв, що «хулігани» підпалили «Жовтень», щоб зірвати фільм про життя «одностатевих громадян».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти