333

Речник «Правого сектору» Скоропадський не знає, хто пише гомофобні «звернення» на сайті його партії


Артем Скоропадський, який є речником «Правого сектору», не зміг назвати автора гомофобного звернення «Правий сектор» за традиційні українські цінності», яке з’явилося на офіційному сайті партії вчора ввечері.

Речник «Правого сектору» Скоропадський не знає, хто пише гомофобні «звернення» на сайті його партії

3 грудня на офіційній сторінці партії «Правий сектор» з’явилося «офіційне звернення» політичної сили, в якому було сказано, що ««Правий сектор» категорично заявляє, що є противником нав’язування нашому суспільству збочених уявлень про людську сексуальність».

Як відомо, днями представник партії у ВРУ народний депутат Борислав Береза висловив протилежну думку про те, що в нього до ЛГБТ «немає запитань» і назвав утиски прав людей з гомосексуальною орієнтацією «важливою проблемою».

У відповідь на це на сайті «ПС» з’явилося «офіційне звернення» про те, що політична сила Дмитра Яроша є гомофобною. Цікаво, що воно не посилається на жодного з офіційних представників партії, а сам Скоропадський не знає, хто його написав і опублікував.

Про це він повідомив журналісту Національного ЛГБТ-порталу під час телефонної розмови.

Скоропадський зазначив, що не є автором даного «звернення», але й не зміг назвати жодного прізвища, яке б відповідало за інформацію, наведену у «зверненні». 

Інформацію з сайту «Правий сектор» дослівно передрукував сайт «Бандерівець».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти