140

Депутат Філатов вважає, що оприлюднення ставлення Берези до ЛГБТ – це «впихати невпихуєме»


Народний депутат України Борис Філатов вважає, що після створення опозиційного об’єднання «УКРОП», в бік його учасників посипались провокативні заяви.

Депутат Філатов вважає, що оприлюднення ставлення Берези до ЛГБТ – це «впихати невпихуєме»

Колишній заступник Коломойського Борис Філатов пройшов у ВРУ по мажоритарному округу Дніпропетровської області, не представляє жодної партії і разом з Дмитром Ярошом, Бориславом Березою, Володимиром Парасюком і Андрієм Білецьким створив опозиційну до правлячої коаліції депутатську групу «УКРОП».

«Не встигли ми створити опозиційну групу "УКРОП", як падаль різної степені тухлості почала битися в істериці і впихати невпихуєме», - написав на своїй сторінці у Facebook Філатов.

«То Яроша запишуть в посіпаки Коломойського, то Борислава в любителі ЛГБТ, то мене в посібника Безлера», - вважає Філатов.

Нагадаємо, що днями офіційний сайт «Правого сектору», у відповідь на толерантні до ЛГБТ заяви представника партії у Верховній Раді Борислава Берези, висловився кардинально проти ЛГБТ і пригрозив «чинити спротив роботі різних деструктивних середовищ».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти