822

В Києві відбудеться Фестиваль Рівності


13-16 грудня в Києві заявлено проведення фестивалю на тему рівності усіх людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, місця проживання та інших ознак.

В Києві відбудеться Фестиваль Рівності

За словами організаторів, "головне завдання фестивалю – це побудова культурної платформи для створення простору вільного від дискримінації, упереджень та ієрархій, відкритого для художнього осмислення суспільних процесів, соціального мистецтва та арт-активізму в контексті захисту прав людини та надання голосу різним спільнотам".

Якщо казати простими словами, мета фестивалю звести в одній локації різні групи і говорити про те, як дискримінація стосується кожного, і як спільними зусиллями можна її подолати.

"Мистецтво - рушійна сила соціальних перетворень".

"Під час фестивалю ми об’єднаємо зусилля правозахисного та мистецького середовищ. Протягом чотирьох днів, ви зможете відвідати низку заходів: кінопокази, фотовиставки, перформанси, воркшопи, дискусії, майстерні та багато іншого", - йдеться у зверненні організаторів.

У холі «Кінопанорами» відбудеться фотовиставка на теми: «ЛГБТ та фемінистичні протести в Україні»,  «Камінг-аут», «Ідентичності» та інше.

Будуть представлені стрічки з ЛГБТ-кінопрограми "Сонячний зайчик", такі, як «Місячний П’єро», «Літні ночі», які не вдалося продемонструвати на "Молодості" через підпал "Жовтня".

В програмі також заявлені документальні та короткометражні фільми з інших столичних фестивалів. Більш детальну інформацію можна отримати в програмі фестивалю.

Також в рамках фестивалю відбудеться показ молодіжною пересувної вистави «Разом» — про сучасність та історію національних громад України та показ фільму «Життя в раю», який викриває систему швейцарської політики надання притулку біженцям і те, як привілейовані жителі Заходу поводять себе з сусідами-біженцями.

Фестиваль Рівності організовується Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та ГО "Інсайт" в партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки МФ «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Нагадаємо, під час кінофестивалю "Сонячний зайчик" гомофоби зірвали показ ЛГБТ-фільму в "Кінопанорамі".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти