70

ЛГБТ-фільм переміг на одному з британських фестивалів


7 грудня в Лондоні на церемонії вручення премії британського незалежного кіно British Independent Film Awards головний приз отримав ЛГБТ-фільм.

ЛГБТ-фільм переміг на одному з британських фестивалів

Головний приз, випередивши таких важковаговиків, як «Вільям Тернер» і «Гра в імітацію», отримала драма «Прайд». Картина заснована на реальних подіях і розповідає про те, як геї та лесбійки в 1984 році допомогли страйкуючим шахтарям.

Премію Британської незалежного кіно (Bifa) вручали в 17-й раз. Церемонія проходила в Лондоні. «Прайд» в цілому отримав три призи: найкращий фільм, найкраща актриса другого плану (Імелда Стонтон) і найкращий актор другого плану (Ендрю Скотт).

Премію Variety Award, яку вручають актору, режисеру, сценаристу або продюсеру, які допомагають популяризвувати Великобританію за кордоном, отримав Бенедикт Камбербетч, який грав гея Алана Тьюрінга в фільмі "Гра в імітацію". Сам актор вважає, що приз йому видали передчасно, але пообіцяв наступне: «Я буду ще більше працювати, щоб відчути, що заслужив цю нагороду. Це буде неважко, адже я люблю свою роботу, люблю індустрію кіно і обожнюю людей, з якими співпрацюю. Багато з них сьогодні в залі».

Нагадаємо, фільм "Прайд" отримав Квір-пальмову гілку Каннського кінофестивалю. Цей фільм також демонстрували в кінотеатрі "Жовтень" під час ЛГБТ-прогами "Сонячний заячик", який проходив в рамках кінофестивалю "Молодість".

Джерело: Euromag

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти