516

Канадський фігурист і медаліст Олімпіади в Сочі заявив, що він гей


Фігурист Ерік Редфорд, який виступає в парі з Меган Дюамель і став срібним призером у командних змаганнях на Олімпіаді в Сочі, дав інтерв'ю спортивному сайту Outsports, в якому зізнався у своїй гомосексуальній орієнтації.

Канадський фігурист і медаліст Олімпіади в Сочі заявив, що він гей

У статті йдеться, що Редфорд зважував можливість того, щоб зробити камін-аут ще до Олімпіади в Сочі, але, грунтовно подумавши, вирішив не робити цього.

"Мене дуже турбувало те, що я отримаю славу" гей-спортсмена", якщо зроблю камін-аут на Олімпіаді, - сказав він. - А не славу олімпійського фігуриста-медаліста, якому просто пощастило бути геєм. Мені такий титул не надто подобається" .

Як заявив фігурист, тепер його мета - олімпійське золото 2018 року, до якого він прагне разом зі своєю партнеркою. 

Під час свого камін-ауту спортсмен згадав покійного тренера Пола Віртца: "Пол був першим геєм, якого я коли-небудь бачив у реальному житті".

"Геї на телебаченні завжди були дуже яскравими, і поки я не зустрів Пола я не думав, що можна бути геєм і просто бути нормальним. Він змусив мене зрозуміти, що я не повинен боятися", - сказав спортсмен.

Джерело: rus.postimees.ee

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти