524

Скандальний журналіст Шарій “звинуватив” Березу в гомосексуальності


Журналіст-біженець і популярний блогер Анатолій Шарій вважає народного депутата Борислава Березу “кремлівською шавкою, яка сидить на пайку від ФСБ”. Про це він написав вчора у соціальній мережі.

Скандальний журналіст Шарій “звинуватив” Березу в гомосексуальності

Шарій, який перебуває у вимушеній еміграції в Нідерландах, вважає, що Береза є одним з тих, хто призвів до “розвалу країни”. Його він називає путінською п’ятою колоною, “яка розриває мою країну”.

“Зовсім забув - це я ще не говорю про його пристрасть до юних створінь його ж статі, тому що під наркотиками він до такого схильний”, - написав Шарій у своєму пості.

Відповідь Борислава Берези не забарилася: “Якщо ви вірите Шарію та газеті “Вести”, то вам пора з довірою поставитися і до новин російського телебачення. А що? Якщо лажати - так вже у всьому!”

У іншому своєму дописі, присвяченому звинуваченням у “проросійськості” Шарій знову не оминув теми геїв, ствердивши: “Якщо людина не критикує геїв, це не означає, що він гей, це означає, що йому геї малоцікаві через його традиційну орієнтацію”.

Нагадаємо, що нещодавно нардеп Борислав Береза сказав в інтерв’ю, що “порушення прав представників ЛГБТ, як і антисемітизм, є реальною і важливою проблемою”.

В травні цього року Анатолій Шарій оприлюднив на своїй сторінці інформацію про те, що в Києві біля Майдану стався гомофобний напад на геїв, до якого нібито мав стосунок нинішній нардеп Парасюк і його оточення.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти