104

Google+ більше не вимагає користувачів ідентифікувати себе з однією зі статей


«Для багатьох людей гендерна ідентичність - це більш складне питання, ніж чоловік або жінка», - визнали розробники соціальної мережі Google+.

Google+ більше не вимагає користувачів ідентифікувати себе з однією зі статей

З сьогоднішнього дня в Google+ підтримується необмежена кількість варіантів для індефікації своєї статі. Повна свобода самовираження.

Раніше був доступний вибір тільки з трьох варіантів статі: чоловічий, жіночий і «інший» (для тих, хто не хоче повідомляти свою стать).

Тепер пропонується чотири варіанти: чоловічий, жіночий, «відмовляюся вказати» і «особливий» (custom). В останньому випадку з'являється текстове поле, де людина може вказати свою стать самостійно.

Це правильний крок до свободи самовизначення, заявляють розробники. Так само, як людина може сама вибирати собі ім'я і національність, так вона може і визначати свою стать (точніше, гендер). Зрештою, як і національність, головне не в генетичних особливостях або фізіології, а в тому, як людина сама себе відчуває.

Протягом декількох днів нова функція стане доступною для всіх користувачів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти