289

Ірина Суслова обрана главою підкомітету Верховної Ради з питань гендерної рівності і недискримінації


26-річна народна депутатка, обрана до парламенту за списком партії ”Об’єднання "САМОПОМІЧ", очолила підкомітет Верховної Ради з питань гендерної рівності і недискримінації. Даний підкомітет входить до складу Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Ірина Суслова обрана главою підкомітету Верховної Ради з питань гендерної рівності і недискримінації

Сьогодні на розширеному засіданні Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин було проголосовано, що підкомітет з питань гендерної рівності і недискримінації очолить 6 номер у списку “САМОПОМОЧІ” Ірина Суслова.

“Ми не змінили владу, не змінили ставлення влади до прав і свобод людини. Моя робота в комітеті – це робота на зміну системи. За появу держави, в якій громадянин відчуває себе вільним, а держава обслуговує його інтереси”, - заявляла Суслова на початку грудня, перед тим, як розпочати роботу у Комітеті.

Нагадаємо, що віце-спікерка Верховної Ради Оксана Сироїд, яка теж потрапила до парламенту від ”Об’єднання "САМОПОМІЧ" заявляла у вересні, що “якщо ми говоримо про суспільство рівних, то воно повинне бути рівним для всіх і не має значеня до якої групи себе відносить людина”.

На сайті партії, яка висувала Суслову в нардепи є інформація, що жінка у 2011 році закінчила Національний університет Державної податкової служби України, є членкинею партії "Воля" і головним своїм завданням бачить "повноцінне очищення влади шляхом люстрації".

За минулий рік Суслова подала повністю пусту декларацію і не мала в 2013 році жодного офіційного доходу. За нею закріплений лише автомобіль "Ауді".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти