4607

«МЕДІАНЯНЮ» турбує можлива «нетрадиційна» орієнтація нового ведучого «Ревізора»


Ним став 34-річний фешн-експерт Вадим Абрамов.

«МЕДІАНЯНЮ» турбує можлива «нетрадиційна» орієнтація нового ведучого «Ревізора»

Вадима Абрамова називають актором, стилістом, діджеєм і шоуменом. Свого часу Абрамов був ведучим і редактором на українських каналах BIZ -TV і MTV , але широкому загалу став відомий після роботи в проекті «Шафа» , який, до речі, транслювався в тому числі і на «Новому каналі»

«Новий Ревізор є шанувальником французького кінематографу, захоплюється гастрономією, любить подорожувати і знає кілька іноземних мов (творці проекту вже встигли повідомити шанувальникам, що ведучий знає французьку, англійську та іспанську)», - повідомляє портал «МЕДІАНЯНЯ».

Не оминув медіатаблоїд і питання особистого життя Абрамова: «Що стосується особистого життя, відомо тільки, що Абрамов виховує мопса і підтримує дружбу з деякими українськими журналістами».

Можливу гомосексуальність Вадима Абрамова «МЕДІАНЯНЯ» обговорює у негативному контексті: «Тінь на суцільно райдужний образ кидають лише чутки про нетрадиційну орієнтацію Вадима, але я категорично цьому не вірю».

Джерело: mediananny

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти