195

Державна реєстраційна служба вважає Національний ЛГБТ-портал України аморальним


Виконавчий директор ВБО “Точка опори” Богдан Глоба подав до суду на Державну реєстраційну службу України, яка затягує з рєстрацією Національного ЛГБТ-порталу України, як офіційного ЗМІ.

Державна реєстраційна служба вважає Національний ЛГБТ-портал України аморальним

Про це ЛГБТ-активіст повідомив вчора на своїй сторінці у соціальній мережі.

Згідно поданої до суду заяви, Богдан Глоба звертає увагу на те, що Державна реєстраційна служба порушила семиденний термін розгляду з дня отримання реєстраційної заяви від ВБО “Точка опори”, а також дискримінує ЛГБТ-спільноту за ознакою сексуальної орієнтації, відмовляючи у реєстрації Національному ЛГБТ-порталу України.

Богдан Глоба повідомив що Держреєстр окрім відмови в реєстрації, звернувся до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, аби вона перевірила, чи Національний ЛГБТ-портал України “шкодить моралі наших громадян”.

“Юристи скажуть, що такої процедури не існує - і будуть праві. Але Державну реєстраційну службу це не злякало і вони вирішили всупереч закону, Конституції і здоровому глузду провернути такий фінт”, - повідомив шеф-редактор Національного ЛГБТ-порталу України.

Перше засідання у справі спору між ВБО “Точка опори” і Держреєстром було призначено на 10 грудня і, як повідомив Богдан Глоба, він про це дізнався заднім числом, так як лист з повісткою в суд прийшов з запізненням.

Зрештою, засідання було перенесено на 10:30 17 грудня. Справу розглядає Окружний адміністративний суд міста Києва.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти