321

Користувачі Grindr назвали Гіларі Клінтон “гетеросексуальною союзницею року”


У додатку для гей-знайомств Grindr провели опитування, за результатами якого були підбиті підсумки 2014 року для гей-спільноти.

Користувачі Grindr назвали Гіларі Клінтон “гетеросексуальною союзницею року”

Гей-додаток опитував своїх користувачів на території США, Великобританії і Австралії.

Колишня Держсекретарка і вірогідно кандидатка в президенти США Гіларі Клінтон була названа користувачами мережі “союзницею року”.

Британський співак Сем Сміт, за результатами опитування, зробив в році що минає найкращий камін-аут. І це незважаючи на те, що сам співак звинувачував Grindr у тому, що внаслідок його використання “губиться романтика”.

Кіноактор і ведучий наступної церемонії “Оскар” Ніл Патрік Гарріс був названий гей-іконою року, а ось найбільше користувачі очікують зізнання в гомосексуальності в наступному році від американського телеведучого Раяна Сікреста (на фото).

Володимира Путіна, який нещодавно вкотре заявив, що з правами геїв в Росії все добре, назвали “ворогом року”.

Цікаво, що раніше в Grindr опитували користувачів про те, за кого вони б голосували на наступних виборах. Найбільшу підтримку у геїв отримала Гіларі Клінтон, а Джон Ф. Кеннеді був названий найсексуальнішим президентом за всю історію США.

Джерело: www.pinknews.co.u

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти