228

В Австралії вперше відкритий гей став міністром


Політик від Лейбористської партії став першим австралійським міністром, який не приховує гомосексуальну орієнтацію.

В Австралії вперше відкритий гей став міністром

Ендрю Берр у четвер був призначений головним міністром в Австралійській столичній території, яка входить до складу штату Новий Південний Вельс. Він замінив Кеті Галлахер, яка пішла у відставку на минулому тижні.

У своїй інавгураційній промові до Законодавчих Зборів Берр віддав належне своєму партнеру і сказав, що він сподівається, що наступить той день, коли він зможе вступити в одностатевий шлюб в Австралії.

Новообраний міністр сказав, що столиця Австралії - Канберра, є одним з найбільш дружніх до ЛГБТ міст країни.

“Ми є інклюзивними і ми прагнемо до того, щоб усі наші громадяни мали рівні права. І я з нетерпінням чекаю того дня, коли ми зможемо сказати це про всю нашу країну”, - прокоментував ситуацію з правами ЛГБТ Ендрю Берр.

Містер Берр у 2009 вступив у цивільне партнерство зі своїм обранцем Ентоні Томсом, після того, як це стало можливим на території Австралійської столичної території у 2006 році.

Нещодавно депутат Ліберальної партії Дон Гервін, який також є президентом Парламенту штату Новий Південний Вельс заявив, що він гей.

Джерело: www.pinknews.co.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти