186

Андерсон Сілва підтвердив, що геїв багато у мішаних бойових мистецтвах


Бразильський представник Світового бійцівського чемпіонату (UFC) Андерсон Сілва розповів про гомосексуалів у змішаних єдиноборствах. Про це повідомляє MMAmania.

Андерсон Сілва підтвердив, що геїв багато у мішаних бойових мистецтвах

«Я не вважаю, що до них є якесь упереджене ставлення. У змішаних єдиноборствах досить багато гомосексуалів, просто більшість з них поки що не заявили про свою орієнтацію. Особисто у мене б не було проблем потренуватися з геями. Якщо людина - гомосексуал, то це ще не означає, що вона буде чіплятися до тебе», - заявив Сілва.

В даний час спортсмен, що має в своєму активі 48 перемог у 56 поєдинках, готується до участі в турнірі UFC 183, який відбудеться 31 січня в Лас-Вегасі.

У період з жовтня 2006 року по липень 2013-го 39-річний бразилець утримував титул чемпіона UFC у середній вазі. Протягом цього часу він провів десять успішних захистів титулу, що є абсолютним рекордом чемпіонату. 

Джерело: rus.postimees.ee

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти