253

Папа Римський сказав, що батьки мають підтримувати дітей з гомосексуальною орієнтацією


Папа Франциск сказав, що католицька Церква має допомогти батькам поставитись з розумінням до своїх дітей з гомосексуальною орієнтацією.

Папа Римський сказав, що батьки мають підтримувати дітей з гомосексуальною орієнтацією

Франциск зауважив, що питання одностатевих шлюбів «не приходило в уми» єпископів, коли вони збиралися у жовтні у Ватикані.

В інтерв’ю аргентинському виданню La Nacion Папа сказав, що католицькі лідери зобов'язані допомогти сім'ям справитися "з їх дещо незвичною ситуацією".

«Що ми обговорювали, так це сім’ю з гомосексуальною дитиною, сином чи донькою, чи йдеться мова про виховання цієї дитини, як сім'ї перенести це, як допомогти цій родині, щоб впоратись з дещо незвичайною ситуацією», - сказав Папа Франциск.

«Тобто Синод звернувся до сімей і гомосексуалів у ставленні до своїх родин, тому що ми стикаємось з цими ситуаціями постійно під час сповіді: батько і мати, чий син або донька в такій ситуації. Це траплялось зі мною декілька разів в Буенос-Айресі», - сказав лідер католиків.

Папа Франциск додав, що «ми повинні знайти спосіб, щоб допомогти батькові чи матері залишитися поряд з їх сином чи донькою».

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти