245

Відповідно до звіту ЄС половина трансгендерів стикаються з насиллям на грунті ненависті


ЄС опублікував доповідь, яка розкриває шокуючі статистичні дані про рівень трансфобії в державах-членах.

Відповідно до звіту ЄС половина трансгендерів стикаються з насиллям на грунті ненависті

“Бути трансгендером в ЄС” - доповідь, відповідно до якої половина з 7 тисяч людей відчували на собі прояви дискримінації, тому що вони сприймалися як трансгендери. Половина опитаних заявили, що стикалися з проявами фізичної агресії і 44% зазнавали утисків неодноразово.

32% висловились, що вони не в змозі виявити свою гендерну приналежність чи уникають цього через страх негативної реакції від інших людей. Агентство з фундаментальних прав ЄС вважає дані висновки "тривожними".

Депутати Європарламенту з ЛГБТІ-об’єднання Інтергруп закликають посилити відповідальність за дискримінацію трансгендерів. Нинішній закон передбачає відповідальність лише за дискримінацію трансгендерів, які пройшли хірургічну операцію зі зміни статі, але не тих хто має намір чи не може її пройти.

Закони про злочини на грунті ненависті в ЄС охоплюють на даний час злочини лише на грунті ксенофобії і расизму, але не трансфобії.

Віце-президент ЛГБТІ-об’єднання Інтергруп Денніс де Йонг сказав: "Ми повинні переконатися, що закон ЄС про боротьбу з мотивованими злочинами буде оновлено, щоб включити всі форми упередженості, в тому числі злочини на грунті трансфобії".

Співпрезидент ЛГБТІ-об’єднання Інтергруп Даніеле Віоті сказав: "У сфері зайнятості (37%), в школі (24%) і в сфері медицини (22%) транс-люди часто стикаються з дискримінацією. Ми повинні забезпечити, щоб у майбутньому перегляді законодавства про рівність дискримінація за гендерною ідентичністю людини, також була висвітлена".

Джерело: www.pinknews.co.u

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти