223

Від завтра в Шотландії стануть легальними перші одностатеві шлюби


Цивільні партнерства у Шотландії зможуть бути переоформлені в шлюб із завтрашнього дня, а ті пари, які не перебувають у законних стосунках зможуть зареєструвати свій намір вступити в шлюб.

Від завтра в Шотландії стануть легальними перші одностатеві шлюби

Акт про шлюб і цивільне партнерство набирає чинності з завтрашнього дня, після того як він був прийнятий парламентом в лютому цього року.

В Шотландії діятиме звичайний 15-денний термін для всіх нових весіль, тобто перші "нові" одностатеві весілля будуть проходити не раніше 31 грудня.

Цей термін не діятиме лише для шотландських одностатевих пар, які раніше скористалися можливістю оформити цивільне партнерство.

Цей Акт також передбачає позитивні зміни для трансгендерів, яким не потрібно буде подавати на розлучення після зміни статі. Відповідно до змін в законодавство, всі шлюби, укладені за межами Шотландії, теж визнаватимуться.

Шотландський міністр з питань місцевого самоврядування Марко Б’яджі підписав закон після полудня, повідомивши: “Щойно підписав закон, щоб перші одностатеві шлюби набули чинності завтра. Це була подорож”.

Нагадаємо, що Англія і Вельс легалізували одностатеві шлюби ще в березні. Остаточно для всіх без виключення пар вони почали діяти 10 грудня.

Джерело: www.pinknews.co.u

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти