187

Навратілова одружилася з королевою краси


Знаменита тенісистка Мартіна Навратілова, яка не раз перемагала у турнірах серії Grand Slam, одружилася у Нью-Йорку зі своєю давньою партнеркою - росіянкою Юлією Леміговою.

Навратілова одружилася з королевою краси

Лемігова перемогла в конкурсі "Міс СРСР" в 1990 році і стала другою віце-міс на конкурсі краси "Міс Всесвіт" в 1991. З 1990-х років вона живе у Парижі, де займається бізнесом.

Навратілова, якій нещодавно виповнилося 58 років, народилася в Чехословаччині, але в 1981 році прийняла американське громадянство. За свою спортивну кар'єру вона виборола 167 тенісних титулів - це абсолютний рекорд як серед жінок, так і серед чоловіків.

18 разів тенісистка ставала переможницею турнірів Grand Slam, дев'ять разів вона вигравала Вімблдонський турнір.

У 2010 році в інтерв'ю американському журналу People вона заявила, що їй поставили діагноз "рак грудей".

Навратілова освідчилася 42-річній Леміговій у вересні під час Відкритого чемпіонату США. Пояснюючи тоді свій вчинок, колишня тенісистка сказала, що не сумнівалася у своєму рішенні, але хотіла, щоб свідками цієї події стали мільйони людей.

Менш ніж за два місяці до початку Олімпіади в Сочі Навратілова звинуватила Міжнародний олімпійський комітет в ігноруванні проблеми дотримання прав сексуальних меншин.

За її словами, МОК в цьому питанні воліє, подібно до страуса, "заритися головою в пісок і не обурювати спокій".

Свого часу вона також піддала критиці ФІФА за рішення провести чемпіонат світу з футболу 2022 року в Катарі, де геї піддаються кримінальному переслідуванню.

Джерело: www.bbc.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти