186

Почався продаж квитків на "Євробачення", на якому не буде представника України


Загалом 100 тисяч квитків на "Євробачення-2015" надійшли в продаж у понеділок, 15 грудня, як повідомляється на сайті пісенного конкурсу.

Почався продаж квитків на "Євробачення", на якому не буде представника України

Квитки за ціною від 14 до 390 євро можна придбати на дев'ять концертів, включаючи обидва півфінали, 19 і 21 травня, а також фінал, 23 травня. Наступна партія квитків буде розпродана в травні.

60-й за рахунком найбільший пісенний конкурс Європи буде проходити у Відні після того, як переможницею попереднього в Копенгагені стала австрійська співачка Кончіта Вюрст. Початок продажу квитків на "Євробачення-2015" було заплановано на середину листопада, але неодноразово відкладався.

У вересні Національна телекомпанія України, в двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою, прийняла рішення відмовитися від участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2015» у зв'язку зі складною ситуацією в країні, необхідністю економити і переходом на суспільне мовлення.

Джерело: www.dw.de

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти