261

Одностатеві шлюби з дітьми - це сім'я, вважає 2/3 опитаних у Німеччині


Німці високо цінують сім'ю як форму соціальної спільності, однак, вкладають у поняття "сім'я" різні значення. Про це свідчать результати нового дослідження.

Одностатеві шлюби з дітьми - це сім'я, вважає 2/3 опитаних у Німеччині

Як показують результати репрезентативного опитування, проведеного інститутом дослідження громадської думки TNS Emnid, 96 відсотків жителів Німеччини під "сім'єю" бачать класичну форму "мама-тато-діти", повідомляє DW.DE

У той же час 83 відсотки респондентів вважають "сім'єю" мати з одним або кількома дітьми, а 80 відсотків - батька-одинака з дітьми. Одностатеві шлюби з дітьми називають "сім'єю" дві третини опитаних.

"Ідеал бюргерської сім'ї як" осередку суспільства "з чітким розподілом ролей зберігся, насамперед, серед старшого покоління і чоловіками цінується в більшій мірі, ніж жінками", - пояснив результати опитування соціолог Детльов Люк (Detlev Lück) з Федерального інституту демографічних досліджень у Вісбадені в інтерв'ю журналу Reader's Digest, на замовлення якого було проведено опитування.

Незважаючи на розширення традиційних уявлень про сім'ю, в оцінках проводиться чітка розмежувальна лінія: пари без дітей четверо з десяти респондентів не вважають "сім'єю".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти