943

Джоан Роулінг підтвердила, що серед героїв "Гаррі Поттера" є ЛГБТ


Авторка «Гаррі Поттера» поділилася з читачами деякими невідомими фактами про свій твір.

Джоан Роулінг підтвердила, що серед героїв "Гаррі Поттера" є ЛГБТ

Нещодавно 49-річна британська письменниця Джоан Роулінг порадувала мільйони фанатів саги про Гаррі Поттера новиною, що в грудні вона випустить 12 нових оповідань про найзнаменитішого чарівника.

На офіційному фанатському сайті Pottermore вже опубліковано перший з дванадцяти творів, що розповідає про дитинство матері та тітки Гаррі Поттера, а також про професора Снейпа. Тим часом, одна з найвпливовіших постатей в Англії Джоан Роулінг веде активну переписку з шанувальниками в Твіттері. Один з користувачів запитав у письменниці, чому в школі Гоґвортс не було євреїв. Авторка поспішила розвіяти сумніви шанувальника, відповівши, що в школі чаклунства навчався один єврей - Ентоні Голдстейн з гуртожитку Рейвенклов.

Одна з шанувальниць таланту Роулінг також поцікавилася, чи вчилися в Гоґвортсі представники ЛГБТ-спільноти. Письменниця не заперечила цього.

Відомо, що один із головних персонажів серії книг про Гаррі Поттера, директор школи чарів та чаклунства Гоґвортс Албус Дамблдор є геєм.

Джерело: www.ibtimes.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти