205

Французький політик подасть до суду на журнал, який розкрив його гомосексуальність


Французький політик крайніх правих поглядів заявив, що він подасть до суду на журнал, який зробив йому аутінг як гею, коли опублікував його фотографій з іншим чоловіком.

Французький політик подасть до суду на журнал, який розкрив його гомосексуальність

Флоріан Філіппо є заступником лідерки французького "Національного Фронту", яку часто звинувачують у сприянні насильству на ґрунті гомофобії на рівні з агресивними антигейськими фракціями і угрупуваннями.

Минулого тижня французький таблоїд Closer опублікував серію фотографій Філіппо з іншим чоловіком у Відні. Вони були зроблені папараці, коли Філіппо не знав, що його знімають.

Французька газета Le Parisien повідомляє, що Філіппо вимагає € 50 000 як компенсацію, а також заборону на використання фотографій виданням Closer знову.

Лідерка Національного Фронту Марін Ле Пен сказала: "Це серйозне втручання в особисте життя людини. Цей тип поведінки є неприпустимим - Флоріан Філіппо має право на приватне життя на стільки, як це є президента Олланда".

Після аутінгу Філіппо сказав, що "Національний Фронт" не є "гей-френдлі" чи кардинальним противником геїв і що бути геєм в цій партії не є проблематичним.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти