1265

В Одеcі відбулося жорстоке побиття під час разового гей-секс-побачення - екс-активіст FEMEN


На початку грудня в Одесі відбувся напад на соратника громадського активіста, відомого як “FEMEN-мена”, Євгена Довлатова - Ігоря Оліферко.

В Одеcі відбулося жорстоке побиття під час разового гей-секс-побачення - екс-активіст FEMEN

Напад трапився після того як Оліферко познайомився з незнайомцем у соціальній мережі ВКонтакті для зустрічі з метою сексу.

“Я познайомився з Мішею, хлопець стверджував, що він бісексуал. Це все є в листуванні, яка була передана слідчому”, - ці слова Оліферко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив інший громадський і ЛГБ-активіст Віталій Царюк.

Побиття Оліферко відбувалося на його квартирі, куди він запросив незнайомця.

Він почав мене бити пістолетом зі всієї сили по голові, ображати нецензурними словами, засовувати свій статевий орган в рот, говорити "Ну що, тобі подобається?!". Я розумів, що мені треба тікати. Я думав, що робити, тому що вже спливав кров'ю, у мене вже були садна і забиті місця на голові. Я почав йти до вхідних дверей, намагався відкрити клямку. Поки я відкривав, він мені завдав ще 5 ударів. Коли я вийшов, там уже стояв його друг-водій, який ударив мене палицею по голові. Я почав дзвонити в двері сусідам, у мене був переднепритомний стан, я втратив свідомість. Поки я був без свідомості, сусіди викликали швидку”, - розповів Ігор Оліферко Царюку.

“Коли я був уже в неприnомному стані, коли вже пішли якісь питання і образи з приводу того, що активіст і фемініст, про весь цей напрям, я зрозумів, що це пов'язано з Довлатовим, але не стверджую, що вони шукали або не шукали його, але вони були озлоблені на нього. Я думаю, що це або гомофоби, або Довлатов їм колись щось зробив”, - розповіла жертва злочину.

Лікарі під час постравматичного огляду зафіксували перелом правої тім'яної кістки, забої і емфізему м'яких тканин голови.

На даний момент хлопець виписався з лікарні. Слідство продовжується. Потерпілий стверджує, що під слідством знаходиться лише один з двох нападників, а іншого відпустили.

Євген Довлатов розповів, що в прес-службі МВС травми жертви назвали “легкими тілесними ушкодженнями”.

“Він же п***р. Чого ти його захищаєш?”, - цитує Довлатов слова голови прес-служби одеської міліції Алли Марченко, які вона йому сказала під час їх приватної розмови.

Довлатов повідомив, що 3 січня ним планується проведення акції протесту біля стін МВС в Одесі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти