96

Тім Кук підтримав ЛГБТ в південних штатах Америки


Генеральний директор Apple Тім Кук зробив щедру пожертву на підтримку ЛГБТ-спільноти. Зокрема, надані ним кошти були направлені правозахисній організації Project One America. Остання, відзначимо, відстоює інтереси представників ЛГБТ-спільноти в трьох південних американських штатах: Алабамі, Арканзасі і Міссісіпі.

Тім Кук підтримав ЛГБТ в південних штатах Америки

Як зазначив глава Project One America Чад Гріффін у блозі організації, Кук практично відразу висловив свій намір брати участь у проекті.

«Коли Тім вперше дізнався про кампанію Project One America за права геїв, лесбійок, бісексуалів і трансгендерів в Алабамі, Арканзасі і Міссісіпі, він відразу сказав «я у справі», - зазначив у своєму записі Гріффін. - Завдяки його щедрим пожертвам ми зможемо рухатися вперед на місцевому рівні та на рівні штату, допомагаючи відстоювати права представників ЛГБТ-спільноти та забезпечувати захист тим, хто найбільше його потребує».

У блозі організації Гріффін також похвалив Кука за те, що він став першим гендиректором компанії зі списку Fortune 500, який зізнався у своїй гомосексуальній орієнтації.

«Будучи головою однієї з найбільших і впливових компаній у світі, він прийняв рішення [зізнатися], яке розповсюдило по всьому світу одне чітке і потужне повідомлення: «бути геєм - це нормально». Як перший гендиректор компанії зі списку Fortune 500, хто відкрито визнав себе геєм, Тім матиме величезний вплив на корпоративну Америку і не тільки», - підкреслив глава Project One America.

Внесок, зроблений Тімом Куком, призначений для розвитку кампанії з підтримки ЛГБТ-спільноти у південних штатах. Незважаючи на те, що конкретна сума пожертвувань не відома, кажуть, що вона дуже «значна».

Відзначимо, що Кук направив гроші на підтримку кампанії після того, як на початку осені відвідав капітолій штату Алабама. Тоді у рамках візиту Тім Кук розкритикував владу свого рідного штату за те, що вони зволікають з ухваленням законів, що захищають права ЛГБТ-спільноти. Цікаво, що незабаром після виступу гендиректора Apple представник штату Алабама Патриція Тодд заявила про намір прийняття у наступному році антидискримінаційного закону.

Джерело: yablyk.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти