355

В Німеччині суд безпрецедентно визнав повноправними батьками двох геїв, які виховують дитину від сурогатної матері


Верховний суд в Німеччині виніс рішення на користь гомосексуальної пари, яка виховує дітей від сурогатної матері, послуги якої вони отримали за кордоном.

В Німеччині суд безпрецедентно визнав повноправними батьками двох геїв, які виховують дитину від сурогатної матері

Німеччина пасе задніх серед країн Західної Європи у питанні прав ЛГБТ, забороняючи одностатеві шлюби. Доступними є цивільні партнерства. Гей-пари не мають права всиновлювати не кровних дітей. Всі сурогатні послуги є незаконним на території Німеччини.

Правозахисники вітають локальну перемогу, після того як суд у Карлсруе виніс рішення на користь двох чоловіків, які не були допущені до реєстрації у якості батьків їх сина від сурогатної матері.

Чоловіки отримали дитину з допомогою сурогатної матері в Каліфорнії в 2010 році, але після повернення до Німеччини влада відмовилася визнати їх батьківство.

Рішення суду означає, що сурогатне материнство буде нелегальним в Німеччині, але одностатеві пари, які бажають завести дитину за допомогою сурогатної матері можуть зробити це в іншій країні, і це буде визнаватися легальним, якщо вони повернуться до Німеччини.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти