138

Представник ЄС в Україні Ян Томбінський вважає, що стереотипи про ЛГБТ викликані незнанням


Польський дипломат, голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський розповів журналістці інформаційної кампанії “Сильніші разом” про те, що потрібно зробити Україні, щоб наблизитися до ЄС.

Представник ЄС в Україні Ян Томбінський вважає, що стереотипи про ЛГБТ викликані незнанням

Томбінський вважає, що “ключова у процесі реформ - воля українців”.

“Має бути розуміння, що це потрібно саме вам, що ви хочете поліпшити життя майбутніх поколінь українців, посилити суверенітет країни”, - сказав дипломат.

На запитання журналістки, чи варто українцям “боятися” міфів, які розповсюджує східний сусід про закони по ЛГБТ і так далі, Томбінський сказав: “Міфи виникають через брак пояснення для тих, на кого націлена дезінформація та спотворення фактів”.

Він закликав до відкритого діалогу в суспільстві, в тому числі на тему ЛГБТ: “Кращий шлях - хороша комунікація з української сторони, а також відкритий діалог на ці теми в Україні”.

Томбінський зауважив, що потрібно ставитись лояльно до тих, хто не готовий сприймати нові виклики: "Не можна звинувачувати інших за те, що вони оперують стереотипами, треба думати, що ми можемо зробити, щоб їх знешкодити. І це ваша домашнє завдання”.

Днями Томбінський на зустрічі з українськими журналістами заявив, що Україна не готова до безвізового режиму з ЄС, але має шанс здійснити необхідні кроки для цього до саміту країн Східного партнерства в Ризі, який відбудеться в травні 2015 року.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Томбінський відреагував на слова Азарова про те, що Євросоюз вимагає легалізації одностатевих шлюбів: “Тут немає нічого спільного з реальністю”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти