201

Зірка “Диявол носить Prada” сподівається стати гей-іконою


Актриса Емілі Блант сказала, що хоче стати іконою гей-спільноти.

Зірка “Диявол носить Prada” сподівається стати гей-іконою

31-річна британська актриса говорила з виданням The Advocate перед виходом “У темному-темному лісі” (Into the Woods), фільму-адаптації мюзиклу Стівена Сондхейма.

“Я думаю, що це моє вікове. І я це зрозуміла завдяки моїм фанам, - сказала сміючись актриса,коментуючи свою роль в діснеївській казці, зауваживши, що її часто на вулиці зупиняють її гей-шанувальники - Я люблю це. Я думаю, що це круто, тому що в один прекрасний день я сподіваюся стати гей-іконою".

Говорячи про права ЛГБТ, актриса виступила проти політиків, які перешкоджають праву одностатевих пар на повноцінну сім’ю.

Вона сказала: "Я в шоці і в жаху, що це ще питання. У мене є друзі, які живуть з партнерами однієї статі. У них є діти і вони дивовижні батьки”.

“Всі повинні мати рівні права, і кожен має мати право бути батьком”, - сказала Емілі Блант.

Однією з найвідоміших ролей Емілі Блант є Тамсін у фільмі “Моє літо кохання”, який розповідає про стосунки між двома дівчатами.

В український прокат фільм-казка “У темному-темному лісі“ вийде 25 грудня.

Джерело: www.advocate.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти