138

У Петербурзі затримали «борця з ЛГБТ» Тимура Ісаєва


Співробітники оперативного відділення по розшуковій діяльності Червоногвардійського району Санкт-Петербургу затримали «борця з ЛГБТ» Тимура Ісаєва (Булатова), який з 2005 року перебуває в розшуку. Про це в понеділок, 22 грудня, повідомляє "Дождь" з посиланням на інтернет-видання "Фонтанка.ру".

У Петербурзі затримали «борця з ЛГБТ» Тимура Ісаєва

За словами кореспондента «Фонтанки.ру», Ісаєва затримали в районі проспекту Просвітництва. За що Ісаєва оголосили в розшук, поки невідомо. Однак, за даними видання, суд вже вирішив його долю, і найближчим часом активіст відправиться відбувати покарання.

Тимур Ісаєв відомий тим, що він домагається звільнення вчителів з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Він знаходить їх акаунти в соціальних мережах і передає ці дані роботодавцям. За словами самого Ісаєва, через його звернення вже звільнили 29 вчителів по всій Росії, яких активіст «викрив» в гомосексуальності.

Зокрема, через нього на початку грудня звільнили вчителя з петербурзької школи №565 для дітей з обмеженими можливостями. Офіційною причиною звільнення стала «аморальна поведінка».

У бесіді з «Медузою» Анастасія (ім'я змінено) розповіла, що Ісаєв домагався її звільнення з кінця листопада, і тоді адміністрація школи запропонувала їй звільнитися за власним бажанням. Після відмови було вирішено звільнити її «за аморальну поведінку».

За словами викладача, директор школи зізнався їй, що звільняє її вимушено, через тиск начальства. Ніяких нарікань на її роботу у директора не було.

Адвокат Анастасії повідомив, що до кінця грудня 2014 року в суд буде подано позов з вимогою відновити її на роботі. 

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти