187

Навесні у Києві відбудеться міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей


24-25 квітня 2015 року у столиці України пройде міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей: «Наші сім’ї: шлях розуміння, прийняття та підтримки».

Навесні у Києві відбудеться міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей

Конференція «Наші сім’ї» має на меті зібрати батьків, які мають дітей ЛГБТ на пострадянському просторі для обговорення спільних проблем, обміну досвідом розвитку батьківського руху в пострадянському регіоні, пошук спільних інструментів, що допоможуть ЛГБТ-громаді інтегруватись в соціум та ролі батьків ЛГБТ-дітей в боротьбі за права ЛГБТ.

Учасники конференції візьмуть участь в обговоренні ситуації з правами ЛГБТ на регіональному просторі, ознайомляться з актуальними дослідженнями, що стосуються гомосексуальних родин та пройдуть коротке навчання з питань адвокації прав ЛГБТ через побудову мережі батьківських об’єднань.

Перша конференція «Наші сім’ї» буде складатись з двох компонентів:

24 квітня 2015 року – аналіз ситуації з правами ЛГБТ в світі та на пострадянському просторі. Огляд руху батьківських ініціатив, як одного з компонентів адвокації прав ЛГБТ.

25 квітня 2015 року – навчальний компонент для батьків, здійснення адвокації батьківськими ініціативами на регіональному рівні. Обмін досвідом між різними країнами та регіонами.

В конференції також візьмуть участь представники американської громадянської організації PFLAG, які поділяться досвідом побудови активного громадянського руху батьків та участі в національній адвокації прав ЛГБТ.

Детальна інформація про заходи конференції доступна за посиланням.

Інформація про реєстрацію учасників буде оголошена згодом.

Конференція організовується Батьківською ініціативою «Терго» за сприяння ВБО "ТОЧКА ОПОРИ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти