127

США позбавили Гамбію особливого торговельного статусу через гомофобні закони


Після того як у Гамбії президент підписав закон про довічне ув’язнення геїв, США скасували особливий торговельний статус між двома країнами.

США позбавили Гамбію особливого торговельного статусу через гомофобні закони

Гамбії раніше надавалися особливі переваги відповідно до Африканського Акту Розвитку і Можливостей 2000, який дозволялв їм експортувати товари на суму 37 млн. доларів на рік в США без сплати мита.

Тим не менш, вчора було оголошено, що Гамбія буде позбавлена привілегій, після того як президент Яйя Джамме підписав закон, який карає гомосексуалів довічним ув'язненням.

Прес-секретар Білого Дому Нед Прайс сказав порталу Buzzfeed: ”Торгове представництво США (USTR) здійснює моніторинг ситуації з правами людини в Гамбії протягом останніх кількох років, і має побоювання з приводу відсутності прогресу щодо прав людини, верховенства закону, політичного плюралізму, і права на справедивий судовий розгляд”.

"Крім того, в жовтні, президент Гамбії Джамме підписав закон, який ще більш обмежує права ЛГБТ, в тому числі караючи довічним ув'язненням за так званий «обтяжуючий гомосексуалізм»", - сказав Нед Прайс.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти