135

В Одесі біля стін ГУ МВС області відбувся пікет з вимогою справедливого правосуддя у справі побиття гея


Одеський “FEMEN-мен” Євген Довлатов організував протест проти спотворення фактів у справі побиття Ігоря Оліферко.

В Одесі біля стін ГУ МВС області відбувся пікет з вимогою справедливого правосуддя у справі побиття гея

Як стверджує активіст, слідчий Віталій Софіянік не зважає на свідчення потерпілого, не враховує висновки медичних експертів і заперечує згвалтування Ігоря.

«У нас є всі матеріали, що підтверджують факт зґвалтування, висновки різних медиків у трьох лікарнях про те, що у потерпілого перелом правої тім'яної кістки, удари і емфізема м'яких тканин голови, а не легкі ушкодження», - говорить Довлатов.

Поспілкуватися з Євгеном вийшов перший заступник начальника Суворовського райвідділу міліції Микола Каширкін: «На сьогоднішній день слідство не володіє підтвердженням того, що потерпілого згвалтували. Ще не встановлено ступінь тяжкості тілесних ушкоджень. Це має встановити судово-медичний експерт. Всі ваші експертизи - це попередні висновки. На даний момент призначено проведення судово-медичної експертизи. За її результатами ми зробимо висновки».

Крім того, з'ясувалося, що зараз справа передана на розгляд іншому слідчому.

На завершення акції протестуючі вигукнули гасла, спрямовані проти насильства.

Нагадаємо, що на початку грудня на приватній квартирі було скоєно жорстоке побиття Ігоря Оліферко. Однією з причин нападу стала гомофобія. Хлопцю дивом вдалося врятувати своє життя.

Джерело: o1.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти