750

Яценюк має принципову позицію щодо сімейних цінностей


Прем'єр-міністр відповів на запит Ради Євангельських протестантських церков України про державно-церковні і сімейні стосунки.

Яценюк має принципову позицію щодо сімейних цінностей

У листі, підписаному Прем'єр-міністром України, йдеться про те, що він має "принципову позицію щодо сімейних цінностей":

“Лібералом можна бути в сфері економіки, регуляторної політики, а не у тому, що стосується подружнього життя”, - йдеться у заяві.

Варто нагадати, що уряд Яценюка, намагається скоротити витрати дежбюджету, але для “Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі зроблено виняток… Це моя принципова позиція” - заявив Яценюк.

Серед пріорітетів уряду, Арсеній Яценюк виділяє недопущення дискримінації на релігійному грунті у сфері державно-релігійнийх відносин та впровадження викладання у школах предметів духовно-морального спрямування. 

Далі повний текст листа.

Нагадаємо, що «Блок Петра Порошенка» бажає впровадження кримінальної відповідальності за будь-які прояви дискримінації ЛГБТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти