488

62% опитаних представників ЛГБТ-спільноти в РФ зазнали насилля в 2014 році


Російська ЛГБТ-мережа підвела підсумки опитування про порушення прав людини щодо ЛГБТ в Росії. Як з'ясувалося, майже половина респондентів піддавалася психологічному насильству в 2014 році.

62% опитаних представників ЛГБТ-спільноти в РФ зазнали насилля в 2014 році

У доповіді Російської ЛГБТ-мережі "Порушення прав людини і дискримінація щодо ЛГБТ в 2014 році: дані кількісного опитування", сказано що:

  • 7% респондентів заявили про те, що довіряють співробітникам правоохоронних органів і готові звертатися в поліцію;
  • 15% - піддалися фізичному насиллю;
  • 21% учасників опитування зіткнулися з порушеннями в сфері нерозголошення персональних даних;
  • 37% - мали складності з працевлаштуванням або у відносинах з роботодавцем, пов'язані з їх сексуальною орієнтацією або гендерною ідентичністю;
  • 47% представників ЛГБТ-спільноти зазнавало психологічному насилля;

Разом з тим, позитивною динамікою, виявленої в ході опитування, стала обізнаність представників ЛГБТ-спільноти про служби допомоги, що надається Російської ЛГБТ-мережею. Так, на момент проведення опитування 23% респондентів знали про роботу Гарячої Лінії, 28% - про безкоштовні юридичних та психологічних консультаціях.

Як зазначає менеджер з комунікацій Російської ЛГБТ-мережі Світлана Захарова, «Результати проведеного опитування ще раз вказують на те, що прийнятий у 2013 році закон« про пропаганду »вкрай негативно позначається на житті ЛГБТ. Більше того, з року в рік це дослідження доводить необгрунтованість тверджень деяких політиків про те, що в Росії немає гомофобного насильства, і ЛГБТ не зазнає утисків».

У 2014 році опитування проводилося з початку серпня по кінець вересня і в ньому взяли участь 1092 респондентів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти