407

Толерантний до ЛГБТ депутат Береза офіційно відмежувався від “Правого сектору”


Про це народний депутат, самовисуванець Борислав Береза повідомив у соціальній мережі, зазначивши, що його “принципи і життєві цінності” залишаються незмінними.

 Толерантний до ЛГБТ депутат Береза офіційно відмежувався від “Правого сектору”

Сьогодні на офіційному сайті “Правого сектору” з’явилося повідомлення підписане “інформаційним відділом“ партії, де було вказано, що нардеп Борислав Береза “був одним із спікерів руху «Правий сектор»”, але після набуття повноважень народного обранця “він відійшов від обов’язків, пов’язаних з інформаційною політикою руху”.

Чому саме набуття депутатських повноважень заважає Березі і далі бути їх спікером, “інформаційний відділ” не повідомив. Цікаво, що Ярошу, який є очільником руху, депутатські повноваження не завадили і далі виконувати обов’язки лідера і спікера “ПС”.

Березу, який у недавньому інтерв’ю ізраїльському порталу сказав, що “порушення прав представників ЛГБТ, як і антисемітизм, є реальною і важливою проблемою” на сайті “Правого сектору” просять “не позиціонувати як представника військово-політичного руху «Правий сектор»”.

Народний депутат підтвердив цю інформацію у соціальній мережі Facebook: “Переговоривши з Дмитро Ярош ми прийняли спільне рішення про те, що я цілком занурюсь в законотворчу та політичну діяльність. Враховуючи, що ця діяльність займає весь мій час я відходжу від діяльності “Правого Сектора””.

Нагадаємо, що 3 грудня, вже після опублікування у ЗМІ позиції Борислава Берези щодо ЛГБТ, сайт "Правого сектору" оприлюднив гомофобне звернення, в якому було написано: "«Правий сектор» категорично заявляє, що є противником нав’язування нашому суспільству збочених уявлень про людську сексуальність".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти