310

Миколаївський депутат-священик вважає, що гендерна рівність - це права геїв


Депутат миколаївської облради архімандрит Варнава (Василь Гладун) вважає, що гендерна рівність в європейському розумінні приведе до катастрофічного зниження народжуваності в Миколаївській області.

Миколаївський депутат-священик вважає, що гендерна рівність - це права геїв

Про це він заявив на сесії облради у четвер, 25 грудня.

“Кажуть, що гендер - це рівність між жінками та чоловіками. Але це не правда, тому що в європейському розумінні гендер - це соціальна рівність статей, до якої належать, крім чоловіків і жінок, бісексуали, транссексуали, інтерсексуали, геї, лесбійки, розглядається питання про визнання зоофілів, некрофілів і так до 20 гендерів”, - вважає церковник і водночас депутат.

Варнава виступає проти проведення тренінгів з гендерної рівності, а також його дуже непокоїть демографічна криза у Миколаївській області.

“В умовах ситуації демографічної потрібно підвищити рівень обізнаності населення щодо стереотипів традиційного розподілу ґендерних ролей”, - сказав депутат в рясі.

Архімандрит Варнава (Василь Гладун) був обраний депутатом від Партії регіонів. Він належить до миколаївської єпархії Української православної церкви.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк днями підтвердив, що стоїть на консервативних позиціях, написавши в листі до релігійних угрупувань: “Лібералом можна бути в сфері економіки, регуляторної політики, а не у тому, що стосується подружнього життя”.

Джерело: niklife.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти