328

Журналістка, колишня членкиня “Єдиної Росії” зробила камін-аут як трансгендерна жінка


Колишня голова Спілки журналістів Туви і членкиня партії «Єдина Росія» заявила про те, що є жінкою і скоро відкоригує свою статеву належність.

Журналістка, колишня членкиня “Єдиної Росії” зробила камін-аут як трансгендерна жінка

44-річна Хеймер-оол Ооржак записала відеозвернення, в якому розповідає, яким нестерпним було її життя в Росії через гендерну ідентичність.

Ооржак заявила, що її раніше сексуально домагалася колишня начальниця, керівниця Апарату Верховної Хурал Республіки Тува Аяна, яка «зажадала до себе особистої прихильності», яку екс-депутатка і тоді чоловік забезпечити не могла. Після чого була звільнена з «вовчим квитком».

«Моя сексуальна орієнтація стала моєю вразливою частиною в Росії. Її завжди використовували проти мене, хоча я публічно не говорив про свою орієнтацію. Після публікацій в газеті, деякі з родичів намагалися мене побити. Мене лякала ця ситуація. Але ніякого захисту, ні від кого я не міг би отримати. Я хочу сказати, що я транссексуал. Я народився жінкою в чоловічому тілі. Я намагався виправитися - стати «нормальним», але не зміг», - зізнається екс-членкиня «Єдиної Росії», яка продовжує говорити про себе у чоловічому роді.

Тепер колишня голова Спілки журналістів Туви залишила Росію, збирається написати книгу і продовжить вести відеоблог, де розповість, як «вивела із себе Сергія Шойгу в Туві, про тувинських журналістів, про Спілку журналістів Росії, про цензуру в Росії ...». Частина книги і відеоблогу буде присвячена її трансформації в жінку.

Вчора ж російський портал The Village опублікував анонімну сповідь російського депутата Держдуми, який сказав, що російський парламент - це "зріз нашого суспільства, тут, як в будь-якому робочому колективі, є пара геніїв, пара геїв, пара шизіків, пара шахраїв".

Джерело: mediananny.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти