206

Жириновський розсмішив керівництво РФ пропагандою геїв


Під час виступу на нараді в Кремлі щодо стану культури, російський політик Владімір Жириновський сказав, що “історія мистецтв і культур виробляється тюрмою або сексуальними меншинами”.

Жириновський розсмішив керівництво РФ пропагандою геїв

За його версією, після трьох-п'яти років в'язниці російські письменники одразу ж перетворяться на сучасних "достоєвських".

Потім Жириновський згадав історію – мовляв, мистецтво і культуру творять або в'язниця, або сексуальні меншини. "Ми і те, і те не використовуємо сьогодні. Тому немає сьогодні жодного великого діяча культури", - уточнив Жириновський.

Промова Жириновського про геїв розсмішила керівництво РФ. На відео помітно, що прем’єр-міністр Дмітрій Медвєдєв розділяє почуття гумору придворного політичного клоуна.

Серед тих, хто більше за всіх сміявся зі слів Жириновського був колишній артист балету, а тепер радник Путіна по культурі Ніколай Цискарідзе, якому неодноразово приписували гомосексуальну орієнтацію, яку він нібито приховує.

Нагадаємо, що в серпні під час розмови із лже-Аваковим Жириновський сказав, що геї «дуже наполегливі, жорсткі, безкомпромісні та готові на будь-яку авантюру».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти