156

Авторам відео "гей-весілля" в Єгипті знизили термін ув'язнення


Апеляційний суд в Каїрі знизив термін тюремного ув'язнення вісьмом чоловікам, яких у листопаді засудили на три роки за "пропаганду розпусти і образу суспільної моралі". Тепер молодим людям залишається провести у в'язниці 12 місяців.

Авторам відео "гей-весілля" в Єгипті знизили термін ув'язнення

На відеозаписі, який став хітом в арабському сегменті інтернету, видно, як двоє чоловіків обіймають один одного і обмінюються кільцями, в той час як їхні друзі веселяться в човні на Нілі.

Самі засуджені заперечували і заперечують, що на ролику показано гей-весілля.

Чоловіки були ув'язнені минулого місяця за звинуваченням у поширенні непристойних зображень і підбурюванні до розпусти, незважаючи на те, що "лікарі", які перевіряли чоловіків тестами на гомосексуальність повідомили, що вони не геї.

У квітні суд засудив трьох чоловіків-геїв до перебування у в'язниці протягом восьми років за "розпусту", після того як вони організували гей-вечірку.

Гомосексуальність в Єгипті офіційно не заборонена, проте все ще залишається соціальним табу. Єгипетські геї скаржаться, що поліцейське переслідування гомосексуалів посилилося в минулому році.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти