195

Кончіта Вурст порівняла сексуальні меншини з Путіним


Кончіта Вурст розповіла в інтерв'ю австралійському видання Kurier про своє ставлення до Путіна та про його зв'язок з сексуальними меншинами.

Кончіта Вурст порівняла сексуальні меншини з Путіним

Під час бесіди з журналістами Кончіта повідомила, що хотіла б виступати в Росії для своїх шанувальників, і не відмовилась би від зустрічі з її лідером Володимиром Путіним, відомим своїм негативним ставленням до представників ЛГБТ.

Вона переконана, що безліч громадян Росії не згодні з позицією влади та дискримінацією ЛГБТ, і висловила бажання провести тиждень в товаристві Володимира Путіна - щоб зрозуміти його образ думки.

"Що означає бути Путіним, який тиск він відчуває. Звичайно, це не виправдовує прийняття дискримінаційних законів, але не скасовує бажання зрозуміти його. Я б йому порадила змінити свої погляди. Зрештою, він хоче, щоб його поважали? - Цього ж хочуть сексуальні меншини", - наводить видання слова Кончіти.

В ході інтерв'ю зірка розповіла про зміни, які відбулися після перемоги на "Євробаченні-2014": "Я безумовно навчилась говорити ні, не відчуваючи себе винною. Крім того, я зрозуміла, якщо я не можу відповідати певним очікуванням, це не моя вина. Тим більше, що я ніколи нічого не обіцяю".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакті, Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти