127

Французький таблоїд має виплатити 20 тисяч євро за розкриття орієнтації праворадикального політика


Французький суд зобов'язав таблоїд виплатити 20 000 євро, як компенсацію за "вторгнення в приватне життя" одного з високопоставлених членів партії "Національний фронт".

Французький таблоїд має виплатити 20 тисяч євро за розкриття орієнтації праворадикального політика

Таблоїд Closer славиться своїми викривальними матеріалами. Так, наприклад, у 2012 році британська версія журналу опублікувала фотографії топлес герцогині Кембриджської Кетрін, дружини герцога Вільяма, який є сином покійної принцеси Діани.

Флоріан Філіппо є заступником лідерки французької партії "Національний фронт", яку звинувачують у сприянні насильству на ґрунті гомофобії.

На початку цього місяця Closer опублікував чотири фотографії, зроблені у Відні, коли Філіппо гуляв з тележурналістом, представленим як його бойфрендом, чиє обличчя було розмито.

AFP повідомляє, адвокат Філіппо Грегуар Лафарж стверджував у суді, що журнал не діяв в інтересах суспільства, а заробляв на провокації гроші.

Адвокатеса відповідача, журналу Closer, Дельфіна Пандо заявила, що таблоїд діяв в інтересах суспільства, так як політик займає високий ранг у партії, яка не підтримує одностатевих шлюбів.

У середу суддя в Парижі постановив, що приватне життя пана Філіппо не є широко відомим, і він ніколи не мав наміру публічно розкривати його.

Closer зобов'язали виплатити 20 000 євро як компенсацію за "вторгнення в приватне життя"

Журнал також має опублікувати вирок на головній сторінці та оплатити пану Філіппо 3500 євро за його судові витрати.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти