143

Дискримінованим, в тому числі за сексуальною орієнтацією, естонцям виплатили в 2014 році рекордну компенсацію


В Естонії у 2014 році постраждалі від дискримінації люди за допомогою уповноваженого з рівноправності отримали 58 000 євро як відшкодування.

Дискримінованим, в тому числі за сексуальною орієнтацією, естонцям виплатили в 2014 році рекордну компенсацію

На людину розмір відшкодування становив від 1000 до 13 000 євро. У 2014 році в канцелярію уповноваженого з рівноправності звернулося більше людей, ніж торік. Більшість випадків дискримінації були пов'язані зі сферою праці.

Цього року відшкодування отримали люди, роботодавці яких дискримінували їх у зв'язку з вагітністю, батьківськими і сімейними зобов'язаннями, етнічною приналежністю та участю в профспілці.

У 2014 році в канцелярію уповноваженого з рівноправності звернулися 192 людини, які підозрювали, що з ними обійшлися несправедливо у зв'язку з статевою приналежністю, сімейними зобов'язаннями, віком, інвалідністю, національністю, кольором шкіри, сексуальною орієнтацією і переконаннями.

Нагадаємо, що Естонія стала першою пострадянською країною, в якій з 1 січня 2016 року будуть легальними одностатеві союзи.

Джерело: rus.delfi.ee

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти