415

“Правий сектор” звинуватив Андруховича в “пропаганді гомосексуалізму”


3 січня провід військово-політичного руху “Правий сектор” опублікував на сайті офіційне звернення “За національну відповідальність інтелігенції”. Воно присвячене літературній діяльності Юрія Андруховича, в якій праворадикали вбачають загрозу космополітизму, лібералізму і гомосексуалізму.

“Правий сектор” звинуватив Андруховича в “пропаганді гомосексуалізму”

У зверненні йдеться, що в грудні 2013 року у деяких містах Західної України відбулися зустрічі “із сумно відомим у фахових колах івано-франківським літератором Юрієм Андруховичем”.

“Правий сектор” вважає, що Андрухович “став одним із пропагандистів політичних ідей постмодерного неоцинізму та творцем так званої порнографічної, “генітальної літератури””.

Це вони пов’язують з політичною ідеологією лібералізму, яка на їх думку має для України “руйнівні наслідки”.

Політична сила звертає увагу на те, що в своїх творах Андрухович “паплюжить українського письменника-класика Григорія Сковороду як педераста”, “пропагує гомосексуалізм” тощо.

На “офіційне звернення” політсили бурхливо відгукнулися у соціальній мережі Facebook.

Відомий український художник Олександр Ройтбурд навіть написав у Facebook “Послання до товаришів з ідеологичного відділу однієї партії”.

3 грудня на офіційній сторінці партії «Правий сектор» з’явилося «офіційне звернення» політичної сили, в якому йшлося про те, що ««Правий сектор» категорично заявляє, що є противником нав’язування нашому суспільству збочених уявлень про людську сексуальність».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти