60

Папа Римський прагне до різноманітності і терпимості


Папа Франциск прагне реформувати церкву, яка погрузла в боротьбі за владу, а також хоче зробити її більш мультикультурною.

Папа Римський прагне до різноманітності і терпимості

Папа Римський Франциск призначив 20 нових кардиналів у рамках оголошеної реформи керівництва католицької церкви - Римської курії (головний адміністративний орган Святого Престолу і Ватикану і один з основних в католицькій церкві - ред.).

За словами Франциска, нові призначення відображають різноманітність і терпимість, до яких прагне церква, так як 20 представників походять з 14 країн, у числі яких служителі Ефіопії, Таїланду і Тонга, передає BBC.

При цьому 15 з новопризначених кардиналів зможуть безпосередньо брати участь у виборі нового Папи, оскільки вони молодші 80 років.

Нагадаємо, що Папа Римський закликав батьків, які мають дітей з гомосексуальною орієнтацією підтримувати їх і ставитися з розумінням.

Також Франциск відомий своїми більш ліберальними поглядами на світ і церква в порівнянні з його консервативними попередниками. Зокрема, він виступає за розвиток католицької церкви "в ногу з часом". Також він пропонував переглянути своє ставлення до абортів і геїв, говорив про ймовірність теорії еволюції і "Великого вибуху", а також вважає, інтернет даром Бога.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти