234

Стівен Фрай збирається до вівтаря з молодим обранцем


Відомий британський актор і телеведучий Стівен Фрай виходить заміж за молодшого на 30 років комедіанта і письменника Елліота Спенсера.

Стівен Фрай збирається до вівтаря з молодим обранцем

Пара вже подала офіційний запит в реєстраційний офіс. Фрай і Спенсер почали зустрічатися в минулому році.

Тепер гей-пара має рік, щоб укласти шлюб після подачі офіційного повідомлення в місцевий реєстраційний офіс Фрая в Дерегемі, Норфолк.

Попередні стосунки Фрая тривали 14 років і завершились у 2010 році. Повідомляється, що нові стосунки допомогли Стівену Фраю боротися з депресією.

Варто зазначити, що він вже багато років страждає на біполярний розлад, через що в червні 2013 року під час зйомок намагався покінчити життя самогубством. Але актора врятував продюсер фільму, який виявив Фрая в несвідомому стані на підлозі номера готелю і відразу ж відправив його додому до Великобританії на реабілітацію. Актор певний час приймав ліки, зазначивши «що це дійсно працює».

Стівен Фрай відомий тим, що активно підтримує ЛГБТ-спільноту у всьому світі. У жовтні він пожертвував понад 2 тис. фунтів стерлінгів єврейській ЛГБТ-організації Rainbow Jews.

Джерело: www.mirror.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти