190

У Білорусі родичі обвинуваченого у побитті гея напали на журналістів "Радіо Свобода"


У Мінську родичі Дмитра Лукашевича, якого судять за звинуваченням у побитті мінчанина Михайла Піщевського, напали на журналістів, які спробували зняти обвинуваченого, повідомляє "Радіо Свобода".

У Білорусі родичі обвинуваченого у побитті гея напали на журналістів "Радіо Свобода"

Суд заборонив відеозйомку на процесі, але родичі обвинуваченого вирішили, що заборона поширюється і на час, коли процес не йде.

Після оголошення перерви в судовому засіданні журналіст Олександр Борозенко включив камеру, щоб зробити знімки, проте на нього напали родичі обвинуваченого. Кореспондент Олег Грузділовіча почав знімати цей інцидент - і сам став об'єктом нападу з боку сестри обвинуваченого та її чоловіка. Все це відбувалося при включеній відеокамері.

Михайло Піщевський (на фото до трагедії) був побитий 25 травня близько мінської кав'ярні «Андерворлд» після конфлікту на грунті ворожого ставлення до геїв. В результаті травми голови Михайлу Піщевскаму були змушені зробити операцію і видалити 20% мозку. Фактично досі він не відновив свідомість.

Обвинувачений Дмитро Лукашевич в суді попросив пробачення у родичів потерпілого. Суд спочатку засудив Лукашевича до 2 років і 8 місяців. Зараз після задоволення касаційної скарги матері потерпілого справа переглядається знову.

Джерело: www.news.gayby.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти