221

“Правий сектор” в день розстрілу журналістів згадав про “гомодиктатуру” та “толерантність, як хворобу” українців


Вчора офіційний сайт радикального націоналістичного руху “Правий сектор” відреагував на розстріл журналістів в редакції парижського сатиричного видання “Шарлі Ебдо”. Замість звичного у таких випадках повідомлення-співчуття, “Правий сектор” опублікував коментарі представника Науково-ідеологічного центру ім. Дмитра Донцова Ігоря Загребельного, який є відомим своєю нетерпимістю до ЛГБТ-спільноти.

“Правий сектор” в день розстрілу журналістів згадав про “гомодиктатуру” та “толерантність, як хворобу” українців

На думку Загребельного (на фото), багато європейських країн пройшли точку неповернення.

“Демографічна ситуація така, що не дозволяє розраховувати на те, що в найближчі десятиліття ці країни знову стануть білими і християнськими. Навіть якщо до влади у них прийдуть праві сили”, - цитує слова Загребельного “Правий сектор”.

“Найкраще за таких умов спробувати побудувати альянс між націоналістичними і консервативними силами Європи з одного боку і представниками традиційного ісламу з іншого. Принципами, на які може спиратися такий альянс, має бути визнання примату прав саме європейського, білого, християнського населення за умов поваги до мусульман. Дуже важливим при цьому є дотримання добровільної сегрегації. Альянс європейських правих і мусульман має спрямовуватися проти сучасних лібералістичних режимів, кістяк яких складають так звані культурні марксисти”.

“Ситуативні альянси правих та мусульман можна спостерігати уже сьогодні. Так, акції протесту, спрямовані проти утвердження гомодиктатури у Франції, об’єднали націоналістів, монархістів і традиціоналістів-католиків з одного боку і мусульман – з іншого”.

Ігор Загребельний зазначив, що європейцям варто повчитися у мусульман: “Сьогодні мусульмани вчать європейців, як захищати власні цінності”.

“Толерантність до руйнівних процесів і явищ – це шлях в нікуди. Потрібно послідовно захищати правду” – зазначив аналітик.

У світлі цієї проблеми Загребельний також згадав про нещодавню заяву «Правого сектора» по Андруховичу, а також інші події в інфопросторі – документальний фільм про Степана Бандеру на «1+1» та ситуацію з «Інтером». Те, що авторка та замовники фільму ще досі не покарані, а також те, що у Андруховича знайшлися захисники, свідчить, що наше суспільство не вилікувалося від хвороби толерантності. Це ж саме стосується «Інтеру». Обурення в соцмережах – це замало. Лише гурт націоналістичної молоді прийшов і побив вікна у студії «Інтеру». Але такі акції мають відбуватися щодня. «Потрібно захищати власні цінності» – переконаний Загребельний.

3 січня "Правий сектор" опублікував звернення, в якому звинуватив відомого українського письменника Юрія Андруховича у "пропаганді гомосексуалізму".

Вчора в Парижі, в редакції сатиричного журналу "Шарлі Ебдо" та поблизу неї терористи розстріляли 12 людей - співробітників журналу та поліцейських.  У Франції оголошена триденна жалоба.

Нагадаємо, що у Франції з травня 2013 року є офіційно дозволеними одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти