186

У столичному кінотеатрі "Кінопанорама" сталася пожежа


8 січня о 19:10 в центрі столиці України спалахнула пожежа в будівлі кінотеатру "Кінопанорама".

У столичному кінотеатрі "Кінопанорама" сталася пожежа

«О 19:10 до нас надійшло повідомлення про виникнення пожежі. Займання сталося на 2 поверсі на балконі. На момент прибуття перших підрозділів пожежу вдалося ліквідувати. Вогонь ліквідували самі працівники. Жертв та постраждалих немає. Загальна площа пожежі склала всього 10 кв м», - сказала Водолага в ефірі телеканалу 112 Україна.

Займання сталося під час показу французького кінофільму «Нова подружка» - класичний фільм Франсуа Озона, відомого своїми сумними комедіями про нестандартні сім'ї, гендерну ідентичність та свободу від суспільних умовностей.

Згодом, Державна служба України з надзвичайних ситуації повідомила: «Пожежу ліквідовано. Причиною пожежі ймовірно є коротке замикання електропроводів. Жертв та потерпілих немає».

Нагадаємо, 29 жовтня 2014 року під час сеансу ЛГБТ-фільму «Літні ночі» з програми “Молодості” Sunny Bunny невідомі підпалили зал Гегемон кінотеатру «Жовтень».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти