116

Мілонов хоче карати лікарів, які дозволятимуть геям водити автотранспорт


Єдинорос, який активно бореться з ЛГБТ-спільнотою, підтримав рішення російського Уряду про заборону видачі прав "людям з розладами сексуальної поведінки".

Мілонов хоче карати лікарів, які дозволятимуть геям водити автотранспорт

Бурхливими оваціями зустрів новий затверджений урядом РФ «чорний» список діагнозів для водіїв депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербургу єдинорос Віталій Мілонов. "Це абсолютно правильне і своєчасне рішення, - заявив «МК» парламентарій. - А ті лікарі і сексологи, які йому чинять опір - самі є першорядними збоченцями".

При цьому основним злом, на думку Мілонова, є саме гомосексуальність. А підглядання або заперечення своєї статі, - це "всього лише її підвиди і варіації".

"Це все одного чорного куща ягоди, - упевнений Мілонов. - Будь-який збоченець по суті - гомосексуаліст". При цьому ніяких проблем в діагностиці сексуальних розладів депутат не бачить.

"Ті, хто говорить про неможливість виявлення збочень і про те, що закон не працюватиме, - просто лобісти", - говорить парламентарій. Головне, на його думку, - в найкоротші терміни кардинально реформувати систему психоневрологічних диспансерів. Замість них потрібно створювати професійні медкомісії при ДІБДР куди і будуть приходити потенційні водії, вважає політик.

"У військкоматах ще з радянських часів психіатри на медкомісії легко вираховували гомосексуалістів", - говорить Мілонов. Ну а щоб у ескулапів зменшилося бажання проставляти штампи на довідках з закритими очима, парламентарій пропонує ввести для них суворі покарання. "Необхідно передбачити в законодавстві сувору відповідальність для лікарів аж до кримінальної", - зробив висновок депутат.

6 січня 2015 року в силу вступила Постанова Уряду РФ від 29 грудня 2014 №1604, на підставі якої в отриманні прав на керування транспортним засобом може бути відмовлено в тому числі представникам ЛГБТ.

Джерело: www.mk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти